FFSD-09-D-04.60-01-N-R
Part Number:
FFSD-09-D-04.60-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.383' (116.84mm, 4.60")
Number of Positions :
18
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)