FFMD-15-T-03.50-01-N
Part Number:
FFMD-15-T-03.50-01-N
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)