FFMD-15-T-11.81-01-N
Part Number:
FFMD-15-T-11.81-01-N
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)