FFSD-13-D-02.50-01-S-N
Part Number:
FFSD-13-D-02.50-01-S-N
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.208' (63.50mm, 2.50")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)