FFSD-17-D-02.65-01-N-D02
Part Number:
FFSD-17-D-02.65-01-N-D02
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.221' (67.31mm, 2.65")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)