FFSD-15-D-36.50-01-N-D17
Part Number:
FFSD-15-D-36.50-01-N-D17
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
3.04' (927.10mm)
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)