FFSD-17-D-04.17-01-N-R
Part Number:
FFSD-17-D-04.17-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key
Length :
0.348' (105.92mm, 4.17")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)