FFSD-20-D-05.30-01-N-RN1
Part Number:
FFSD-20-D-05.30-01-N-RN1
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.442' (134.62mm, 5.30")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)