FFSD-17-D-05.60-01-N-D02-R
Part Number:
FFSD-17-D-05.60-01-N-D02-R
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.467' (142.24mm, 5.60")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)