FFSD-05-S-01.01-01-N-RW
Part Number:
FFSD-05-S-01.01-01-N-RW
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.084' (25.65mm, 1.01")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)