FFSD-05-S-01.18-01-N-SR
Part Number:
FFSD-05-S-01.18-01-N-SR
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Polarizing Key, Strain Relief
Length :
0.098' (29.97mm, 1.18")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)