FFSD-25-D-70.00-01-N-D35
Part Number:
FFSD-25-D-70.00-01-N-D35
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key
Length :
5.83' (1.78m)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)