G125-MC23405L4-0450L
Part Number:
G125-MC23405L4-0450L
Description:
1.25MM M/L 34POS 28AWG 450MM
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
1.48' (450.00mm)
Number of Positions :
34
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)