G125-MC42605L4-0150M
Part Number:
G125-MC42605L4-0150M
Description:
1.25MM M/M 26POS 32AWG 150MM
Connector Type :
Plug to Plug
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
26
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)