G125-MC41205L4-0300M
Part Number:
G125-MC41205L4-0300M
Description:
1.25MM M/M 12POS 32AWG 300MM
Connector Type :
Plug to Plug
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
12
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)