TCSD-07-D-03.50-01-N-R
Part Number:
TCSD-07-D-03.50-01-N-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Positions :
14
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)