FFSD-20-D-13.25-01-N-D06
Part Number:
FFSD-20-D-13.25-01-N-D06
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
1.10' (336.55mm)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)