FFMD-05-T-04.75-01-N-R
Part Number:
FFMD-05-T-04.75-01-N-R
Connector Type :
Socket to Plug, Reversed
Features :
Polarizing Key
Length :
0.396' (120.65mm, 4.75")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)