FFMD-05-T-07.85-01-N-SR
Part Number:
FFMD-05-T-07.85-01-N-SR
Connector Type :
Socket to Plug
Features :
Polarizing Key, Strain Relief
Length :
0.654' (199.39mm, 7.85")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)