FFSD-25-D-14.64-01-N-D04
Part Number:
FFSD-25-D-14.64-01-N-D04
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key
Length :
1.22' (371.86mm)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)