FFSD-25-D-16.00-01-N-D04
Part Number:
FFSD-25-D-16.00-01-N-D04
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
1.33' (406.40mm)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)