TCSD-12-D-10.05-01-N-R
Part Number:
TCSD-12-D-10.05-01-N-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.838' (255.27mm, 10.05")
Number of Positions :
24
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)