FFSD-08-D-03.50-01-N-D02
Part Number:
FFSD-08-D-03.50-01-N-D02
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)