TCSD-10-D-06.50-01-L-N
Part Number:
TCSD-10-D-06.50-01-L-N
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.542' (165.10mm, 6.50")
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)