FFSD-10-S-02.01-01-N-RW
Part Number:
FFSD-10-S-02.01-01-N-RW
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.167' (51.00mm, 2.01")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)