G125-MC21205L4-0150F
Part Number:
G125-MC21205L4-0150F
Description:
1.25MM M/F 12POS 28AWG 150MM
Connector Type :
Socket to Plug
Features :
Latch Holder, Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
12
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)