TCSD-15-D-04.20-01-N-R
Part Number:
TCSD-15-D-04.20-01-N-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.350' (106.68mm, 4.20")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)