FFSD-15-D-02.40-01-N-SR
Part Number:
FFSD-15-D-02.40-01-N-SR
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key, Strain Relief
Length :
0.200' (60.96mm, 2.40")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)