FFSD-05-D-06.30-01-N-D04-M
Part Number:
FFSD-05-D-06.30-01-N-D04-M
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.525' (160.00mm, 6.30")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)