FFSD-20-D-02.60-01-N-RN1
Part Number:
FFSD-20-D-02.60-01-N-RN1
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.217' (66.04mm, 2.60")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)