FFMD-12-D-11.81-01-F
Part Number:
FFMD-12-D-11.81-01-F
Connector Type :
Plug to Plug
Contact Finish :
Gold
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
24
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)