FFSD-20-D-03.94-01-N-RN1
Part Number:
FFSD-20-D-03.94-01-N-RN1
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.328' (100.00mm, 3.94")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)