FFSD-25-D-02.17-01-N-D04
Part Number:
FFSD-25-D-02.17-01-N-D04
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.181' (55.12mm, 2.17")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)