FFSD-07-D-09.86-01-N-D02
Part Number:
FFSD-07-D-09.86-01-N-D02
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.822' (250.44mm, 9.86")
Number of Positions :
14
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)