FFMD-20-T-08.65-01-N
Part Number:
FFMD-20-T-08.65-01-N
Connector Type :
Socket to Plug
Features :
Polarizing Key
Length :
0.721' (219.71mm, 8.65")
Number of Positions :
40
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)