FFSD-25-D-04.85-01-N-D2.30
Part Number:
FFSD-25-D-04.85-01-N-D2.30
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.404' (123.19mm, 4.85")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)