FFSD-25-D-06.24-01-N-D02
Part Number:
FFSD-25-D-06.24-01-N-D02
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.520' (158.50mm, 6.24")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)