FFSD-05-D-09.20-01-N-D02
Part Number:
FFSD-05-D-09.20-01-N-D02
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.767' (233.68mm, 9.20")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)