SFSD-10-30-G-06.50-D-NDX
Part Number:
SFSD-10-30-G-06.50-D-NDX
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.542' (165.10mm, 6.50")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)