FFMD-17-T-28.64-01-N
Part Number:
FFMD-17-T-28.64-01-N
Length :
2.39' (727.46mm)
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)