FFSD-05-D-02.20-01-N-R
Part Number:
FFSD-05-D-02.20-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.183' (55.88mm, 2.20")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)