FFSD-20-S-11.40-01-N
Part Number:
FFSD-20-S-11.40-01-N
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Polarizing Key
Length :
0.950' (289.56mm, 11.40")
Number of Positions :
40
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)