FFSD-06-D-03.30-01-N-R
Part Number:
FFSD-06-D-03.30-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key
Length :
0.275' (83.82mm, 3.30")
Number of Positions :
12
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)