FFSD-13-D-43.50-01-N-D08
Part Number:
FFSD-13-D-43.50-01-N-D08
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
3.62' (1.10m)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)