SFSD-50-28-G-03.26-SR
Part Number:
SFSD-50-28-G-03.26-SR
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)