FFSD-25-S-15.00-01-S-N
Part Number:
FFSD-25-S-15.00-01-S-N
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
1.25' (381.00mm)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)