FFSD-25-S-15.75-01-N-RW
Part Number:
FFSD-25-S-15.75-01-N-RW
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
1.31' (400.05mm)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)