SFSD-15-28-G-03.94-SR
Part Number:
SFSD-15-28-G-03.94-SR
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.328' (100.00mm, 3.94")
Number of Positions :
30
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)