FFSD-06-S-09.50-01-N
Part Number:
FFSD-06-S-09.50-01-N
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Polarizing Key
Length :
0.792' (241.30mm, 9.50")
Number of Positions :
12
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)