FFSD-25-S-78.74-01-N
Part Number:
FFSD-25-S-78.74-01-N
Features :
Polarizing Key
Length :
6.56' (2.00m)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)